Hakkımızda

SALTANAT İSTANBUL OLARAK KISACA

İnşaat ve mobilya sektöründe yaklaşık 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan Modes Mobilya ile “saltanatistanbul.com.tr” hayata geçirilmiştir.

Saltanat İstanbul olarak evinizin, iş yerinizin veya ofisinizin tüm tadilat işlemlerini hızlı ve ekonomik çözümler ile birlikte yeni tasarımları ve dekorları takip ederek yapmaktayız. İstanbul son zamanlardaki kentsel dönüşüm projeleriyle son derece hızlı olarak yüzünü yenilemeye başlamıştır. Bu yenilenme hareketinde İstanbul genelindeki mekanlarınız için özel projelerle tadilat, dekorasyon, yenileme işlemlerinizi firmamızın mimar ve mühendislerinin özel ve alternatifli seçimleriyle ve uzman ekipleri eşliğinde projelerinizi gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden profesyonel ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, hayal ettikleri mekanları hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Saltanat İstanbul olarak deneyimlerimizi birleştirerek müşterilerimizin bulundukları mekanlarının kullanımlarına göre tasarımlar yapmaktayız. Hizmet alanlarımız içinde ister ev tadilatı olsun, ister ofis tadilatı olsun her türlü tadilat işleri bulunmaktadır.

Bir mekana tadilat yapılıyorken; tasarımın mekanın yapılış ve kullanım amacına uyun olması çok önemlidir.

Saltanat İstanbul olarak mimarideki tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarımızı değerli müşterilerimizin arzu ettikleri ile birleştirmek için yeni çözümler arayışı içindeyiz. Firma olarak hayata geçirdiğimiz yeni projelerde tüm fonksiyonu ,estetiği ve kaliteyi yaşam ortamlarınıza taşımayı amaç edindik.

Verdiğimiz hizmetler;

Tüm ev içi yenileme,tadilat ve ya dekorasyon işlemleri,
Villa tadilatları, iş yeri ve ofis yenileme, tadilat, dekorasyon işlemleri,
Mutfak yenileme ve tadilatı,
Banyo yenileme ve tadilatı,
Asma tavan ve alçıpan uygulamaları,
Mutfak dolap, banyo dolap, gardrop, kütüphane v.b. imalatı,
Oda kapı imalatı,
Laminant parke uygulamaları,
PVC doğrama uygulamaları,
Veranda uygulamaları,
Kuvvetli ve zayıf akım elektrik tesisatı,
Ledli armatür imalatı ve uygulamaları,
Bina dış cephe mantolama,
Dış cephe kaplama veya boyama,
Çatı yapımı ya da tadilatı,
Alan genişletme ve birleştirme projeleri,
Havuz yapım, onarım ve tadilat işleri hizmet kalemlerimiz içerisindedir.

Sizin ihtiyacınız hangisi olursa olsun biz, profesyonel ekibimizle en doğru ve en detaylı projeleri hazırlayarak sizlerin onayına sunar ve hızlı şekilde sonuca gideriz.