Tadilat

Tadilat işleri

Mutfak Dolapları:

İsteğinize göre dolap gövdeleri 1.sınıf suntalam veya 18 mm  MDF (Medium Density Fiberboard) malzemeden üretilmektedir.

Akrilik Kapak:

1mm kalınlığında parlak yüzeyli çizilmez levhaların mdf panellerin üzerine kaplanması ile elde edilir. Kapakların kenarları da yüzeyi kaplayan akrilik malzeme ile aynı renkte kenar bantları ile ayrıca kaplanmaktadır.

Akrilik kapaklar olabildiğince parlak aşınmaya ve çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır.

Ayrıca pürüzsüz bir yüzeye sahip oldukları için hijyenik bir yapıya sahiptirler.

Membran Kapak:

MDF levha üzerine 3 boyutlu olarak sıcaklık ve basınçla RTF denilen PVC malzemenin kaplanması ile oluşur. Fabrikamızda ki son teknoloji makinelerimizde hassasiyetle yapılan 3 boyutlu kaplama sayesinde akrilik kapakta olduğu gibi kenar bandına ihtiyaç duyulmaz.
Membran kapağın bu özelliği onu neme ve ısıya karşı çok daha dayanımlı kılar.
Tesislerimizde farklı renk ve desenlerde çok geniş yelpazede membran kapak üretimi 500mtül/gün olarak yapılmaktadır.
Kapak kenarlarında kenar bandı olmadığı için herhangi bir bant izi görülmez ve kapak yekpare bir görünüm kazanır. Öncelikle istediğiniz hayal ettiğiniz mutfağı zihninizde canlandırın. Biz o hayali üretime almadan önce 3D çizimini yapıp size sunalım.Sonra mutfağınızın keyfini yaşayın….

Mutfak Dolap Kapak İmalatı:

Uzun yıllardır kullandığınız mutfak dolaplarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz?
Evde en çok kullandığınız bölüm olan mutfağınıza bir yenilik yeni bir tarz mı hayal ediyorsunuz?
Ancak tüm dolapları değiştirmek zahmetli ve maddi olarak külfetli mi geliyor ?
Eğer dolap gövdeleriniz sağlam ise sadece kapaklarınızı değiştirerek zahmetsizce ve çok daha düşük bir bütçe ile yepyeni ve hayalinizdeki mutfağa sahip olabilirsiniz.
Günde 500 mtül kapak üretimi yapan fabrikamızda çok geniş bir yelpazede renk ve modellerde ürettiğimiz kapaklar isteğinizi gerçekleştirecektir.

Gardrop ve Portmanto Kitaplık Banyo Dolabı İmalatı:

18 mm MDF gövde istediğiniz renk ve modelde kaplanarak üretilir. Gardrop portmanto kitaplık ve banyo dolaplarınızı siz tasarlayın biz üretelim.
İster açılır kapak isterseniz ray kapak.
Dilediğiniz ölçülerde dilediğiniz iç tasarım ile siparişlerinizi imal ediyor ve yerinde montaj yapıyoruz.

Elektrik Tesisatı:

Zayıf ve kuvvetli akım tüm tesisatlarınız elektrik mühendisimiz kontrolünde tadilat ya da sıfırdan imal edilebilir.

Banyo ve Mutfak Tadilatı :

Banyolarınız ve mutfaklarınız profesyonel ekibimiz ile tamamen değiştirilip yepyeni bir hal alabilir. Sadece eskiyen duşakabin tekneniz bile çıkartılarak yeni ve şık mermer dönülüp yapılacak duşa kabin ile bile banyonuzda farklılık oluşturabilirsiniz.

Oda Kapıları :

Oda kapıları gelişen teknoloji ile çeşitlilik göstermektedir.

PVC Oda Kapıları:

Lake ahşap ve laminant kapılara göre daha kalın bir yapıya sahiptir.Yüksek ısının MDF ye uygulanması ile üretilen membran PVC kapılardır.

Amerikan Panel Kapılar :

Ağırlık olarak hafif,fiyat olarak uygun hızlı tedarik edilebilen,kolay montaj edilen kapılardır.Camlı ve camsız olarak üretilebilmektedirler.

Laminant Kapılar:

Dayanıklılık ve yalıtımı kuvvetli kapılardır.İmalat şeklinden dolayı kırılma gibi bir durumla karşılaşılmamaktadır.

Melamin Kapılar:

Emprenyeli dekor kağıtlarının yüksek yoğunluk ve özel yüzey zımparasına sahip HDF plakalara yüksek basınç ve ısı değerlerine ulaşabilen presler ile preslenerek HDF yüzeyine sabitlenir.Bu işlem sırasında tutkal veya herhangi bir yapıştırıcı kullanılmaz.Isı ve yüksek basınç sayesinde dayanımı yüksek kapılardır.Zengin renk seçeneğine sahiptir.

Ahşap Kapılar:

Ahşap veya ahşap kaplama kapılar birçok renk ve desen seçeneğine sahip ,çok dayanıklı temizliği kolay kapılardır.

Asma Tavan – Alçıpan Uygulamaları:

Hem dekoratif hem aydınlatma hem de farklı amaçlar için tercih edilen asma tavanlar mekanların çok farklı görünmesini sağlamaktadır.Asma tavan yapımında en çok kullanılan alçıpan malzeme ile dilediğiniz şekilde tavanın imalatını yapabilmekteyiz.
Alçıpan levhların hafif ve rahat işlenebilir olması sayesinde tavanlarınızda farkınızı oluşturabilirsiniz.Ayrıca alçıpan asma tavanlara eklenecek malzemeler yardımı ile ses ve ısı yalıtımı da sağlayabilirsiniz.
Alçıpan uygulaması ile duvarlarınıza dekoratif nişler ve motifler sağlayabilirsiniz.

Ahşap Veranda İmalatı:

Balkonlarınıza bahçelerinize ahşabın sıcaklığında profesyonel ustalarımızla ağaç veranda-pergola imalatı yaparak size yeni yaşam alanları sağlamaktayız.

Yağmura ve neme karşı teknolojik işlemlerle güçlendirilen ağaçlar imalatımız da kullanılmaktadır.Seçtiğiniz ağaç 1.sınıf olarak kullanılarak dilediğiniz tonlarda renklendirilerek veranda imalatı yapmaktayız.

Verandanızda dilerseniz gizli dere ve çatı kaplaması için kumlu membran,shingle kullanmaktayız.